Papírová voštinová deska

Voštinová deska je stále častěji využívaným materiálem k výrobě obalů. Jedná se o papírové voštinové jádro pevně vlepené mezi papírové přířezy. Samotná voština (voštinové jádro) je roztažitelná papírová výplň, která svým tvarem připomíná medový plást. Hlavním parametrem voštiny (stejně jako voštinové desky) je výška a velikost oka. Čím nižší je hodnota velikosti oka, tím pevnější je voština (voštinová deska).

Parametry voštin a voštinových desek:

Výška: 6 - 100 mm
Velikost oka: 10, 15, 21, 25 mm
Šířka voštinových desek: max 1200 mm
Jádro voštin ve smrštěném stavu: max 1600 mm

Jádro voštin se vyrábí v nekonečném pásu. Výroba voštinových desek je realizvána nejnovějšími technologiemi, které garantují perfektní vysušení desek a tím i rozměrovou stálost.

Vlastnosti:

Voštinová deska se svou konstrukcí a vlastnostmi liší od vlnité lepenky. Obaly vyrobené z voštin se výborně hodí k ochraně zboží během přepravy nebo jako výplně a fixace do kartonových krabic. Vyznačují se vysokou pevností a odolností proti nárazu, ve srovnání s vlnitou lepenkou jsou při zachování funkčnosti výplně a fixace z voštinových desek cenově přijatelnější. Použití voštinových desek při výrobě obalů umožňuje vysokou variabilitu rozměrů a pevnostních požadavků a opakované použití. Obaly z těchto materiálů jsou 100% recyklovatelné.

Využití:

  proložky

  výplně a fixace (výseky)

  separátory (i samolepící)

  ochranné rohy (i samolepící)

  krycí desky a podložky

  palety

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).