Papírová vlnitá lepenka

Vlnitá lepenka je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu přepravních obalů. Díky svým užitným vlastnostem se dobře zpracovává, umožňuje variabilitu i kreativitu při výrobě obalů, čehož dokážeme efektivně využít při výrobě obalů na míru. Tvar i velikost obalu přizpůsobíme vašemu produktu včetně návrhu nejlepšího zabezpečení uvnitř obalu pomocí separátorů a fixací. Materiály lze kombinovat. Správnou kombinací použití vlnité lepenky s ostatními materiály dokážeme navrhnout nejlepší řešení balení splňující náročné pevnostní a bezpečnostní parametry při současném dosažení optimalizace nákladů.

Parametry vlnité lepenky:

Pro výrobu přepravních kartonových obalů využíváme 3, 5 a 7 vrstvé vlnité lepenky. Tloušťka i pevnost materiálu je daná typem vlny, ze které je konkrétní vlnitá lepenka vyrobena. Rozlišujeme vlnitou lepenku s vlnou typu A, B, C, E nebo F či kombinací vln o plošné hmotnosti 300 - 1300 g/m2. Dále rozlišujeme strojní lepenku nebo lepenku z mikrovlny. U lepenky můžeme použít hnědou nebo bílou krycí vrstvu Obaly vyrobené z vlnité lepenky mohou být lepené i šité včetně potisku. Volba parametrů vlnité lepenky ovlivňuje cenu obalu.

Výrobní program vychází ze základních kritérií, požadavků a konstrukčního provedení lepenkových obalů, jež stanovila a doporučila Evropská federace výrobců vlnitých lepenek (FEFCO) a navazuje na normy stanovené Asociací výrobců kartonáže (ASSCO) a ČSN, anebo ze zcela individuálních potřeb zákazníka.

 

Nejpoužívanější obaly z vlnité lepenky:

  klopové krabice a obaly podle FEFCO

  tvarové výseky

  fixační výplně

  separátory

  proložky

  euroboxy, paletoboxy

  oktabiny

  ostatní výrobky (stojany, P.O.S. předměty apod.)

 

KLOPOVÉ  KRABICE

  

KRABICE  S  VÍKEM

 
 

TVAROVÉ  VÝSEKY

  

LEPENÝ  VÝSEK

 

EUROBOXY

 

 

 

 

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).