CO NABÍZÍME

NABÍZÍME dlouhodobou partnerskou spolupráci firmám, které potřebují kvalitně chránit své produkty při manipulaci, přepravě, skladování. Jsme flexibilní. 

NABÍZÍME komplexní přístup k potřebám klienta s ohledem na jeho priority. Navrhujeme inteligentní řešení balení s dlouhodobě využitelným potenciálem. V případě limitů klienta umíme i jednorázová či krátkodobá řešení.

NABÍZÍME konstrukční řešení a vývoj balení zákazníkovi na míru. Parametry balení navrhujeme maximálně efektivně s ohledem na jejich využití, potřebnou nosnost, typ přepravy, délku použití, cenu a další požadavky klientů. Vybíráme nejvhodnější materiály nebo jejich kombinace.

NABÍZÍME férovost a objektivitu. V případě, že některé z Vašich požadavků nedokážeme vyřešit či zajistit, umíme to přiznat a doporučit nejvýhodnější variantu.

NABÍZÍME výrobu standardních obalů i složitějších řešení, včetně atypických tvarových výseků a fixací.

NABÍZÍME výrobu funkčního vzorku.

NABÍZÍME výrobu testovací série.

NABÍZÍME dílčí služby jako řezání, formátování, kompletaci.

NABÍZÍME řešení úspory nákladů na balení formou optimalizace výběru použitého materiálu, velikosti obalu, zvýšení efektivity přepravy a s tím související uložení výrobků na paletě. Jsme flexibilní.

NABÍZÍME individuální logistická řešení v různých variantách.

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).