KDO JSME

Společnost Tamero s.r.o. byla založena v roce 2005 jako ryze česká společnost zabývající se výrobou a distribucí mobilních flipchartů s významnou zahraniční klientelou.

Vývoz křehkých výrobků na zahraniční trhy v době, kdy byl rozvoj zasilatelských společností teprve na začátku, nás přivedl k nutnosti permanentně pracovat na zlepšování balení, a to jak z hlediska volby materiálu, tak z hlediska vlastního konstrukčního řešení. Vývoj obalů se stal základem pro další rozvoj společnosti.

Na počátku byla vlastní praktická zkušenost. Nyní za velkou devizu považujeme především dlouhotrvající partnerství s našimi zákazníky, stejně jako s dodavateli. Na dobré férové komunikaci stavíme naši podnikatelskou filozofii. Díky ní můžeme rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy stejně jako výrobní program společnosti.
Nejsme pouhými výrobci nebo distributory. Nad potřebami našich klientů přemýšlíme komplexně a nebojíme se navrhovat výhodnější individuální řešení. Počáteční investice často dokáže přinést dlouhodobou úsporu. Pak je zákazník spokojený. A my s ním. Důvěra je pro nás zavazující. Stejně jako kvalita odvedené práce. Velký podíl na ní mají lidé, naši zaměstnanci, spolupracovníci.

 


 

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).