KDO JSME

Společnost Tamero s.r.o. byla založena v roce 2005 jako ryze česká společnost zabývající se výrobou a distribucí mobilních flipchartů s významnou zahraniční klientelou.

Vývoz křehkých výrobků na zahraniční trhy v době, kdy byl rozvoj zasilatelských společností teprve na začátku, nás přivedl k nutnosti permanentně pracovat na zlepšování balení, a to jak z hlediska volby materiálu, tak z hlediska vlastního konstrukčního řešení. Vývoj obalů se stal základem pro další rozvoj společnosti.

Na počátku byla vlastní praktická zkušenost. Nyní nasloucháme zkušenostem a potřebám našich zákazníků. Vyrábíme a dodáváme řešení balení na míru, čímž dokážeme vyhovět většině individuálních požadavků našich klientů na balení konkrétních produktů. Vývoj balení včetně výroby prototypů je samozřejmostí. Velmi si vážíme dlouhotrvajících partnerství, na dobré férové komunikaci stavíme naši podnikatelskou filozofii. Díky ní můžeme rozvíjet dlouhodobé obchodní vztahy stejně jako výrobní program společnosti.


Nejsme pouhými výrobci nebo distributory. Nad potřebami našich klientů přemýšlíme komplexně a nebojíme se navrhovat výhodnější individuální řešení. Počáteční investice často dokáže přinést dlouhodobou úsporu. Pak je zákazník spokojený. A my s ním. Důvěra je pro nás zavazující. Stejně jako kvalita odvedené práce. Velký podíl na ní mají lidé, naši zaměstnanci, spolupracovníci.

Od roku 2020 působíme na chráněném trhu práce, zajišťujeme uplatnění lidem s omezenou možností získání zaměstnání, a poskytujeme náhradní plnění.

 


 

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).